Slovensky Slovensky
Dnes je utorok 16. júla 2019, meniny má Drahomír, zajtra bude mať Bohuslav
Potrebujete poradiť? info@ruzova.eu | 0915 747 082

Gél z ALOE VERA -lieči, kadiaľ tečie

Z  kaktusu Aloe Vera sa získava šťava obsahujúca viac ako 160 cenných látok (napr. esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny, polysacharidy, enzýmy, minerálne látky, stopové prvky...), ktoré sú často využívané v oblasti medicíny a kozmetiky.

 

Verím, že v tomto čase informácií už takmer každý z nás vieme že :

 

ZDRAVIE = ODKYSLENIE  = ALOE VERA GEL

 

 

Dôležitá je však kvalita aloe vera gélu- smozrejme iba z Aloe vera barbadensis, dôležitá je jeho koncentácia - cca aspoň 90% čistého gélu a samozrejme to najdôležitejšie- správne dávkovanie a pravidelné užívanie.

V akom množstve a ako dlho môže byť Aloe Vera Gél užívaný?

 

Všetky druhy Aloe Vera gélov je možné preventívne  užívať po celý život a to i v kombinácií medzi sebou. Bežne doporučené množstvo je:

                3x30 ml denne, alebo 1ml/kg váhy, rozdelené na min. 2 denné dávky

v mimoriadnych prípadoch:

                až 2 ml/kg váhy, rozdelené na min. 2-3 denné dávky.

Vo zvláštnych prípadoch a pri zvláštnych životných situáciách je možné dávkovanie zvýšiť, je však potrebné konzultovať túto skutočnosť s lekárom. Užívať najlepšie pred jedlom (prípadne rozriediť vodou). Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie Aloe Vera Gélu konzultovať s príslušným lekárom.

 

Aloe vera gél získal prívlastok NÁPOJ ZÁCHRANY!  Už po pár dňoch pitia tohto sviežeho a liečivého nápoja dochádza k očistnému procesu, čo sa prejaví aj úbytkom hmotnosti.
 

Pre dokonalú očistu organizmu a nový prílev energie na bunkovej úrovni je potrebné vypiť min.3 fľaše Aloe Vera gélu - optimálne 6 litrov. Ak chcete udržať správnu funkciu kĺbov a kostí  je potrebné vypiť fľašu aloe vera každý mesiac.  Vhodný aj pre diabetikov. 

 

Táto investícia do Aloe vera sa každému čoveku vyplatí mnohonásobne,pretože jeho zdravie sa presunie na úplne iný,nový level :)

 

Cena za 1 liter

Aloe Gél klasik 90% aloe s príchuťou broskyne : 29,43 eur

Aloe Gél na kĺby,kosti a šľachy : 36,45 EUR 

 

 

V prípade záujmu sa príďte poradiť, nechajte si zaslať podrobnejšie informácie a  kontaktujte nás  na email info@ruzova.eu alebo 0915 747 082

 

A teraz niekoľko odborných informácií: ( Aloe vera gél je dostupný vo fľašiach na priamu konzumáciu, ako spray pre liečbu  kožných chorôb,popálenín, tvárovej a telovej kozmetiky...)

 

 

Aloe vera je považovaná za kráľovnú liečivých rastlín. Jej dužina obsahuje okolo 200 vysoko hodnotných, biologicky aktívnych látok. Dôležité predovšetkým je to, že minerálne látky, stopové prvky, vitamíny a ostatné substancie sú v extrakte z Aloe vera vo vzájomne vyváženom pomere.

Aloe vera gél je nápoj  stabilizovaného gélu z listov Aloe vera Barbadensis Miller. Je vhodný ako veľmi účinná detoxikačná kúra, ktorá zmierni množstvo zdravotných problémov a posilní imunitu.

Dokázateľne sa pozitívne výsledky pitia gélu prejavia pri ochoreniach:

Choroby látkovej výmeny a nesprávnej výživy (obezita, cukrovka, podvýživa,  anémia)

Choroby tráviacej sústavy (zápaly ústnej dutiny, afty, poruchy trávenia, hypoacidita, pálenie žáhy, žalúdočné vredy(Helicobacter), chronická zápcha, infekčné hnačky, hemoroidy)

Choroby pečene a žlčových ciest (stavy po infekčnej žltačke, poškodenie pečene následkom otravy, liekov, alkoholu, poruchy činnosti žlčníka, žlčové kamene)

Choroby ľadvín a močových ciest (zápaly močového mechúra, ľadvinové kamene, cysty, zväčšenia a zápaly prostaty)

Choroby dýchacích ciest (akútna a chronická nádcha, zápal mandlí, hrtana, zápaly dutín, astma)

Choroby srdca a ciev (poruchy krvného tlaku, arteroskleróza, zvýšená hladina cholesterolu, zvýšený homocysteín, kŕčové žily)

Choroby kože, vlasov, nehtov (poranenia, popáleniny, bodnutia hmyzom, akné, hnis, vredy, pásový opar, bércove vredy, ekzémy, plesňové ochorenia, celulitída, vypadávanie vlasov, lupiny, herpes)

Choroby pohybového ústrojenstva (reumatické ochorenia zápalové, osteoartróza, bolesti chrbta a platničiek, osteoporóza a iné...)

Gynekologické ochorenia (zápaly, výtoky, kandidóza, cysty, nepravidelný cyklus, bolestivá menštruácia, menopauza)

Nervové a duševné ochorenia (migréna, Parkinsonova choroba, chronická únava, nervozita, úzkosť, strata pamäti, depresie)

Choroby imunity (oslabená imunita, alergie, ekzémy, astma, prevencia nádorových ochorení, pomocná liečba rakoviny a  následkov chemoterapie a rádioterapie)

Upozornenie: Po otvorení skladovať v chladničke a čo najrýchlejšie spotrebovať.

 

V prípade záujmu nás kontaktujte na email info@ruzova.eu